"Arı Terapi ,deneyimli kadrosu ile kendi laboratuvarında ürettiği ve satışa sunduğu tüm ürünlerde hijyen, kalite ,insan sağlığı ve iş güvenliği gerekliliklerinden taviz vermeksizin hizmet sunmaktadır. ”.

Arı Terapi tarafından üretilen,işlenen veya satılan diğer doğal ürünlerde, ürün kalite kriterlerine bağlılık 7/24 satış ve hizmet anlayışı ilke edinmesi hususlarındaki başarılı grafikleri ile piyasada tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

Doğal ve ekolojik ürünlerin kullanımının insan yaşamında nedenli önemi olduğu ,günümüz dünyasında çok açık bir şekilde görülmektedir .Sanayi devrimi ile toplumlar teknolojik yeniliklere sahip olurken, teknolojinin getirdiği olumsuz yan etkilerden son derece fazla etkilenmektedir.Firma olarak ilkemiz insanları doğal ve ekolojik ürünler hakkında bilinçlendirmek ve bu ürünlerin tüketilmesinin insan yaşamına katacağı pozitif enerjiyi tüm toplumumuza yaymaktır.

Arı terapinin asıl üretim konusu SU BAZLI PROPOLİS olmakla birlikte tüm arı ürünlerini de kapsamaktadır. Gün geçtikçe genişleyen ürün gamına Maximum su bazlı propolis,Yoğunlaştırılmış ballı propolis,Propolis ağız spreyi,müşterilerimizin isteğine göre,çeşitli arı ürünleriyle ballı karışımlar,Propolis kremi,Arı sütü,Bal,Organik soğuk sıkım zeytin yağı, Polen gibi ürünleri de katmıştır.

Firmamızın kurmuş olduğu web siteleri, tanıtım fuar ve organizasyonlar sayesinde yurt içi ve yurt dışında tanınan bir firma olarak sürekli yükselen bir grafik çizmekte,öğretilerin artması ile birlikte yönetsel ve teknik becerilerini her geçen gün daha üst düzeylere çıkarmaktadır.

Arı terapi,kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeksizin,ürün maliyetini azaltmayı,ürün kalitesini arttırmayı hedefleyen yeni yöntemlerin, prensiplerin ve uygulama metotlarının geliştirmesine yönelik çalışmalarımız şirket bilincini daima dinamik tutmaktadır.

Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan firma, gıda güvenliği sistemi FSSC 22000 ile global gıda standardı BRC (British Retail Consortium) gibi standartlarda çalışmakta ve sertifikaları almak için gerekli çalışmalara başlamıştır.

MİSYONUMUZ

Doğal,organik ve ekolojik ürünlerin kullanımını artırmak,arı ürünlerini kaliteli yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek bu sayede bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek ve sağlıklı bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektöründe yenilikçi,ilkeli hizmet ve ürün kalitesi ile tüketicinin 1.tercihi olarak sürekliliği sağlamak.Ülkemizde insan sağlığına,hijyene etik değerlere saygılı,bilime ve teknolojiye açık örnek bir firma olmaktır.