YOĞUNLAŞTIRILMIŞ BALLI PROPOLİS 220 GR.

Bu ürün kapıda ödeme ile satın alınabilir

Yeni ürün

Stokta

160,00 TL vergi dahil

Laboratuvarlarımızda çok özel teknik cihazlarla elde edilen yoğun saf propolisin bal ile muhteşem karışımı.

Kısa zamanda vazgeçilmezler arasına katılmış özel bir üründür.Kalsiyum ,Magnezyum ,İyot ,Çinko ,Potasyum Mangan ,Kobalt ,Bakır gibi mineraller bulunur.

Günümüz insanının en büyük riski serbest radikallerdir...

Radyasyon,baz istasyonları, besinlerdeki katkı maddeleri ve ilaç artıkları(pestisitler), güneş ışığı, havadaki kimyasal maddeler, egzoz ve baca dumanları, çevre toksinleri, stres, virüsler, alkol, sigara ve ağır metaller gibi dış kaynaklı etkenlerle ortaya çıkarak hücre yapısına ciddi zararlar verir.

Bu durum yaşlanma etkilerini hızlandırır. Serbest radikaller çiftlenmemiş elektron içeren son derece reaktif moleküllerdir.

Toksik etkileri olan serbest radikaller nötralize edilmemeleri halinde lipit, protein ve nükleik asitlerle reaksiyona girerek, hücreye zarar vermektedirler.

Propolisle ilgili dünyadaki çeşitli üniversitelerde 200 e yakın bilimsel araştırma yapılmıştır.Bu araştırmalar günümüz Türkiyesinde'de üniversite hocalarımızın büyük katkılarıyla yapılmaya başlamıştır.

Bu konuda İTÜ.deneysel tıp araştırma enstitüsünden Prof Dr Oğuz Öztürk ve ekibi bu konu ile ilgili oldukça mesafeler almışlar ve 5 temmuz 2012 tarihinde düzenlenen arı ürünlerinin sağlık üzerine etkileri sempozyumunda propolisin insan hücre sisteminde bulunan apoptoz sistemini çalıştırdığını açıklamışlardır.

Bilimsel araştırmaları e mail olarak firmamızdan isteyebilirsiniz.

DOZAJ:

Öğlen yemeğinden sonra tok karnına 1 çay kaşığı iyice karıştırılarak yenir.

İlaç değildir...

''GELENEKSEL BİTKİSEL TIBBİ ÜRÜNLER YÖNETMELİĞİ GEREĞİ ÜRÜNÜN FAYDALARININ YAZILMASI YASAKTIR''

FİRMAMIZ AYRICA HER ÇEŞİT ARI ÜRÜNÜ İLE BALLI KARIŞIMLARI SİPARİŞ ÜZERİNE MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÜRETMEKTEDİR.